Kavárenské lenošení s pejsky 2. ročník - pozvánka

16. července 2017 v 14:57 | Denise |  Blogoviny
Tímto bych vás všechny ráda pozvala na již druhý ročník Kavarenského lenošení s pejsky, které se bude konat 26. srpna 2017 ve Vršovické kavárně. Pokud jste tedy nestihli minulý ročník, který se konal minulý rok (odkaz na akci ZDE), máte nyní možnost přijít. A co vás čeká?Program:

Drazí pejskaři a příznivci chutné a kvalitní kávy, po roce je to opět tady a my máme tu čest pořádat již druhý ročník akce zámé pod názvem Kavárenské lenošení s pejsky. Je léto a krásné, teplé, letní dny nás opět přiměli k zamyšlení nad uskutečněním události, která by se konala v přátelském a příjemném prostřední, kde bychom si mohli společně s našimi čtyřnohými miláčky v klidu posedět nad dobrou kávou, něčím chutným k zakousnutí, a ještě se něco zajímavého dozvědět. A vymysleli jsme to! Vršovická kavárna ve spolupráci se zástupcem společnosti paní Míšou z Pes nejvěrnější přítel z.s. pro vás letos pořádá unikátní společenskou událost, pomocí které se rovněž rozloučíme s letní sezónou a uplynulými prázdninami.


Datum uskutečnění události: sobota 26.8.2017 od 10:00 - 16:00
Začátek akce a sraz všech účastníků se bude opět konat v prostorách Vršovické kavárny (Vršovická 34, Praha 10), kde se posilníme na následnou vycházku. Sraz započne od 09:30 a v 11:00 se budeme společně přesouvat do parku Grébovka, kde bude pokračovat hlavní část programu.


Cíl: Park Grébovka
Celá tato akce je opět zasvěcena pomoci zvířátkům, kteří neměli takové štěstí na své pány, proto se budou vybírat dobrovolné příspěvky, které po ukončení akce společně předáme společnosti Pes nejvěrnější přítel zs.s, která je dále využije na léky a potřebnou výbavu pro pejsky bez domova či v dočasné péči. Proto prosíme všechny zájemce, kteří se chtějí do této akce zapojit, aby nás podpořili materiálními věcmi (deky, granuly, pamlsky, nepotřebné hračky, vodítka, obojky apod.) či finančním příspěvkem, ať uděláme dobrou věc a pomůžeme tam, kde je to potřeba.

Na co se můžete těšit:
- procházka se psy
- drobné dárečky pro příchozí účastníky akce
- foto koutek - akční cena za 10 nejlepších profesionálních fotofrafií s jejich následnou úpravou za 200 Kč (v případě zájmu o fotografování prosíme zájemce o zaslání rezervace do zpráv na FB stránkách kavárny či na e-mail vrsovicka.kavarna@gmail.com
- odborný výklad pana Marka Beneše o práci s pejskem, získání přirozeného respektu pejska a silného pouta mezi pejskem a jeho majitelem
- ukázková show dogfrisbee
- přednáška o vhodném kvalitním krmivu pro psy pod záštitou mě :)
- poutavé představení společnosti Pes nejvěrnější přítel z.s. (představení psolku, seznámení s jeho činností a původ jeho založení)
- nákup produktů a suvenýrů pro pejsky a jejich pány


Prosíme všechny účastníky události, aby si s sebou vzali nějakou deku na sezení do parkku a dostatek dobré nálady na celý den. O zbytek se postaráme my.

Těšíme se a děkujeme vám za přízeň.

FB: Vršovická kavárna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wex Wex | E-mail | Web | 27. července 2017 v 16:59 | Reagovat

To je opravdu zajímavý nápad! Doufám, že si to užijete:-)

2 Jana Š Jana Š | E-mail | Web | 5. srpna 2017 v 21:22 | Reagovat

Mám pocit, že všechny akce, kterých bych se chtěla zúčastnit se konají 26.8. :-(
Bohužel už mám lístky na prohlídku Národního divadla, takže nemůžu.
Užijte si to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama