Září 2016

Zubní péče u psa

17. září 2016 v 10:53 | Denise |  Trocha teorie - Dogs world
Tak jako my, lidé, se o svou zubní hygienu musíme starat, je potřeba si uvědomit, že to samé očekávají zuby našeho čtyřnohého miláčka. Ať už se jedná o kočku či psa, je nutné této oblasti věnovat trochu pozornosti.
Pokud psa bolí zuby, má ošklivé záněty a jiné problémy s ústní dutinou, celé toto trápení způsobí jednu zásadní věc - u psa nejčastějším projevem je nežravost, dehydratace, zvýšená teplota.
Proto se pojďme podívat na to, jak se těmto problémům vyhnout.Novinky, novinky, a zase jen novinky...

7. září 2016 v 20:21 | Denise |  Blogoviny
Asi se ptáte, co se stalo, že jsem nebyla týden aktivní... Prozradím vám to... Nová práce a velká změna ložnice za to může! Nebudu se vymlouvat, prostě a jednoduše jsem na vás neměla vůbec čas, a to z toho důvodu, že jsem na konci srpna nastoupila do nové práce, sice končím v 5, jsem okolo 6 doma, nicméně jsem tak vyždímaná, že nemám na blogování ani pomyšlení. Bojovala jsem také s nějakou únavovou virózou, kdy jsou využívala veškerého volného času ke spánku. Nicméně v neděli mi to nedalo, totálně jsem rozkopala celou ložnici a jídelní koutek a trochu si přestavěla místnost.

Mám z toho obrovskou radost, protože jsem zjistila, že pouhé přestavění nábytku udělá s jednou místnostní opravdové divy, a to hlavně co se prostoru a jeho využití týče. Nicméně - v pátek mám volno, sice jedu ke kamarádce Lucce fotit agamky - resp. miminka agamek, ale na blog si určitě čas najdu.

Takže tímto krátkým článkem jsem chtěla sdělit, že od pátku JSEM ZPĚT!

Cute puppy video

2. září 2016 v 6:13 | Denise |  Zajímavosti
Naprosto úžasné štěňátko, co říkáte?