Prosinec 2015

Novinky, novinky, novinky, ...

29. prosince 2015 v 9:23 | Denise |  Blogoviny
Tak, jak jsem vám již v minulých novinkách prozradila, opustila jsem své rodinné hnízdo a odstěhovala se do Prahy za prací. Tedy - nejen za prací. Bylo na čase se osamostatnit a začít si užívat svého dospěláckého života.

Pro ty z vás, kdo mi psali, bydlím v Kobylisích, takže kdyby chtěl někdo z Prahy jít venčit, není problém. Budu ráda, protože tu moc lidí neznám. Před Vánoci, a vlastně asi až do konce roku, tu moc aktivní nebudu. Zařizuji si v bytě teprve WI-FI, jsem věčně v práci a nic nestíhám, tak se předem omlouvám, ale do Nového roku se mnou moc nepočítejte.

Zatím se mějte hezky a užívejte si konce roku.

Co je to Blue merle?

28. prosince 2015 v 9:09 | Denise |  Trocha teorie - Dogs world

Blue merle, red merle, brown merle a další je zbarvení s typickým vzorem merle. Jde o srst s různě velkými a nepravidelnými plochami ředěných a koncentrovaných barev. Objevuje se u řady znýmých plemen. Je tomu tak většinou proto, že je u těchto plemen spojení obou rodičů se zbarvením merle zakázáno chovatelským řádem nebo se běžně nedoporučuje. Hlavním důvodem je, že se u těchto spojení často rodí jedinci s převahou bílé barvy a mnohdy s řadou možným zdravotních defektů, které s takovým zbarvením souvisejí.


Co se děje, proč jsem neaktivní, a tak dále...

25. prosince 2015 v 13:35 | Denise |  Blogoviny
Určitě si říkáte, co se děje, že poslední článek byl 18.prosince, a ke všemu jen video...
No, v mém životě se toho teď odehrálo mnoho. Nebudu vás zatěžovat nějakými zbytečnostmi, nicméně mám jednu velkou novinu a také zároveň rozluštění toho, proč jsem tu tak dlouho nebyla, a asi ještě úplně tento týden moc nebudu.

Přestěhovala jsem se do nového bytu. Ano, je to tak, už jsem se osamostatnila, a teď žiji s Kimmkou a Cloe v Praze. Proč nepíšu články? Ještě nemám zařízený internet :-D...

Tak se nezlobte, určitě mě pochopíte, užívejte si svátky a já jdu ještě poklízet :-)


Upside down

16. prosince 2015 v 19:16 | Denise |  Hody
Název je anglickým výrazem pro ,,vzhůru nohama", což přesně charakterizuje i tento hod. Ano, disk může létat i vzhůru nohama. Jeho vlastnosti se však radikálně mění a s tím je třeba počítat.
V následném článku si představíme, jak se tento hod hází, a jak docílit toho, aby vám letěl tam, kam opravdu potřebujete.

Návštěvnost blogu - 07.-13.12.2015

15. prosince 2015 v 18:30 | Denise |  Návštěvnost
Pondělí: 19
Úterý: 7
Středa: 10
Čtvrtek: 10
Pátek: 6
Sobota: 19
Neděle: 16

Celkem: 87


Co naděláme, snad to bude lepší :-)

Sýrovo-zeleninový vánoční mls

15. prosince 2015 v 8:30 | Denise |  PSÍ DOBROTY

Máme tu další tip na vánoční pamlsky pro vaše psy v našem vánočním speciálu. Tentokrát se společně vrhneme na psí sýrovo-zeleninové vánoční mlsy.


Jak vybrat správné granule? / 6. díl / Royal Canin

14. prosince 2015 v 20:06 | Denise |  PROJEKT JAK VYBRAT SPRÁVNÉ GRANULE

Ti z vás, kdo můj blog navštěvují častěji, jistě vědí, o čem se zde bavíme. V předchozích dílech jsme si vysvětlili, co to vlastně granulovaná strava je, co občas obsahuje, ačkoli by neměla, jak se naučit číst složité názvy a co se pod nimi vlastně skrývá, co sledovat, aby v granulích bylo, a jak nejlépe přejít na jiný druh, či rovnou na BARFovanou stravu. Dnes si představíme první značku granulí, kterou krmí velká většina české i nečeské populace, povíme si její pro, její proti a podrobně se pošťouráme v jejím složení.

Pozn. autora: ,,Granulemi již nekrmím, nicméně zkusila jsem téměř všechny značky, popř. viděla psy ,,na jednotlivých značkách," a proto jsem se rozhodla ke každé uvést svůj názor. K názoru, prosím, přistupujte objektivně, a berte to tak, že můj názor se od jiných názorů může značně odlišovat.

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄

Mrazivý trénink 13.12.2015

13. prosince 2015 v 10:38 | Denise |  Frisbee
Po dlouhé době jsem si vzpomněla, že jsem vlastně při zakládání tohoto blogu/webu, zakládala i rubriku, kam jsem vám psala o našich trénincích, a tak po hoooodně dlouhé době přidávám článek. A ten se nebude týkat ničeho jiného, než našeho dnešního tréninku dogfrisbee - dá se říci jeden z posledních, než nastanou velké změny (o kterých vás ale budu informovat později )

Poslední 3 dny do zaslání soutěžní fotografie II. KOLO

12. prosince 2015 v 11:54 | Denise |  SOUTĚŽ Foto Guru

Připomínám, že máte poslední tři dny, tj. do 15.12. možnost zaslat soutěžní fotografii do druhého kola naší fotografické soutěže Foto Guru, kde hrajeme o věcné ceny. Bližší informace k druhému kolo, jeho zadání, deadline, jak a kam posílat, najdete

ZDE


Zadání zatím přišlo pouze od:
Nikola Hanáková