Červen 2015

Pokořena 100!

30. června 2015 v 23:59 | Denise

ANO! Ačkoliv se blog rozjel pořádně teprve od začátku června 2015, podařilo se nám pokořit (pro nás) magickou hranici ,,100 článků", za což jsme moc rádi. Jestli alespoň trochu brozdáte po blogu, jistě jste si všimli, že poslední 3 stránky jsou publikovány pár minut po sobě - ne, není to proto, abychom mohli tento článek vůbec vydat, ale opět přestal spolupracovat náš Pan Internet, a nějakým zázrakem se nepotvrdila ani u jednoho článku publikace. Proto jsme se rozhodli, že je publikujeme na poslední chvíli sami.

Chtěli bychom vám tímto poděkovat, že navštěvujete náš blog, a budeme ještě více vděčni, když si na své stránky dáte třeba náš banner, který naleznete úplně dole na stránce, popř. zanecháte nějaký zajímavý komentář.

Děkujeme!

Dog X bath

30. června 2015 v 23:55 | Denise |  Zajímavosti
Opět něco pro zasmání :-D

Ztracena...

30. června 2015 v 23:47 | Denise
Další ,,borderka" ztracena, nevíte někdo něco o ní? :-(


Psí Detektiv pátrá v oblasti Strážný
a okolí, okres Prachatice !

Ťapka je milá, klidná a oblíbená u dětí i starších lidí. Povahově je vyloženě společenská, nikdo se jí nemusí vůbec bát. Na jídlo by se určitě nechala nalákat. Miluje párky. V jídle je trochu vybíravá. Tím ze je už stará, tak je pomalá. Ztratila se ve Strážném, kde byla se mnou na benzínce (kde pracuji). Bydlím od benzínky asi pul km. Domu už nedošla. Stalo se to přibližně v 15 hod. ve středu 24.6. Má bílou náprsenku a tlapky. Tetování nemá, ani čip nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 7-8 Kg. Na své jméno slyší a reaguje - Ťapko / Mišo. Chronická útěkářka to vůbec není. Kastrovaná není. V okolí místa ztráty by se měla vyznat. Vody se nebojí, ráda plave. Bojí se bouřky. Zdravotní stav dobrý, až na žaludek - zvrací a trochu již hůře vidí. Autem umí jezdit, ráda jezdí, sama by si i nastoupila. Je zvyklá jak na pobyt v bytě, tak i venku. Otužilá je velice dobře.
Telefon 704040141

Včerejší focení pejska Bena

30. června 2015 v 23:44 | Denise
Včera jsem měla možnost fotit neposedného pejska, obrovského pejska, křížence všeho snad, ale musím říci, že byl opravdu krásný. Tento článek nemá ani nadpis, protože vám zatím více prozrazovat nechci, zítra se dozvíte víc - a to včetně pár fotek a informací o samotném Benovi a jeho paničce :-)

Letos poprvé čvachtačka :-)

30. června 2015 v 23:42 | Denise |  Procházky

Jo, počasí bylo dnes ideální na pořádnou koupačku. Je dusno, příliš vedro, vzduch stojí a proto jsme nezaháleli a odjeli na Barabu. Baraba je nádherné veliké území - původně pískovcové doly, které se z určité části zatopili, když se zjistilo, že je to u lidí oblíbené místo na koupání, zatopili zbylou část a opravdu, je
to super místo zvlášť pro pejskaře.


Sedli jsme do auta a vyrazili. Barabu máme kousek, asi 10 minut od domu, tudíž jsme se nepekli v autě moc dlouho. Našli jsme si fajn místo ve stínu, kde je dobrý vstup do vody, a koupání mohlo začít. Kimmka mě opravdu překvapila, protože ona nikdy moc neplavala - cachtala se u břehu a byla spokojená. Tentokrát ale lítala za klacky klidně do poloviny a opravdu poctivě plavala.

A musím říci - byla to fajn změna - žádý trénink a velký relax ...


Standard plemene Border Collie

30. června 2015 v 19:05 | Denise |  Zajímavosti

Země původu: Velká Británie
Datum publikace originálního platného standardu: 24.06.1987
Použití: Ovčácký pes

,,Rychlo" trénink frisbee

29. června 2015 v 22:31 | Denise |  Frisbee
Nijak dlouhý článek, ani nadpis není důležitý, dnes jsem fotila kamarádky hafana, a tak jsme si zaházeli na 10 minut a ukázali jim pár tríčků :-)

Návštěvnost blogu - 22.06. - 28.06.2015

29. června 2015 v 14:00 | Denise |  Návštěvnost

Pondělí: 19
Úterý: 21
Středa: 43
Čtvrtek: 27
Pátek: 17
Sobota: 17
Neděle: 21

Celkem: 165Z trochu jiného pohledu...

29. června 2015 v 11:35 | Denise

Mé další ,,JÁ" ve virtuálním víru internetu

29. června 2015 v 7:30 | Denise
Ano, již dlouho jsem se rozhodovala, zda sem tento článek vůbec postnu, ale nakonec vyhrála zvědavost z reakcí.
Jak již popisuji v historicky prvním článku na mém dalším blogu , neměla jsem kam vecpat své myšlenky, ostatně, tento blog je především o našich psech, a proto jsem se rozhodla založit blog, kde můžete čerpat mou životní energii a především inspiraci. Berte, prosím, další blog jako ,,útěkové místo", kam rádi zavítáte, ať máte dobrou, či špatnou náladu.

Na tomto blogu budu nadále stejně aktivní, jako doteď, na blogu Deniseandme samozřejmě také.

Děkuji za podporu a za případnou návštěvu mého dalšího blogu.

Mám vás moc ráda, vaše Denise