Vystoupení pro MŠ a ZŠ

13. května 2015 v 18:00 | Denise |  Report z Dogfrisbee akcí
STARONOVÉ ...

V dubnu 2015 jsme se s Kimmkou rozhodly, že přijmeme pozvání do MŠ Dolní Beřkovice a ZŠ Mlazice (1.-5. ročník).
Měla jsem trochu obavy, jak bude Kimmka reagovat na stovku uřvaných a zvědavých dětiček, ačkoliv má děcka jakéhokoliv věku ráda, nakonec se ale předvedla jako opravdový profík a děti na nás prý doted myslí :-)


Fotky přímo z akcí mi bohužel zatím nedorazili, mám jen jednu, kterou jsem rychle blejskla v parku poblíž školy, kde se našlo pár dobrovolnic k vyzkoušení svých frisbee vědomostí :-).


Nejprve jsme navštívily již zmíněnou ZŠ Mlazice. Ve škole jsme strávily cca. 3 hodinky, třídy byly rozděleny po dvou a na každou jsme měli hodinku. Děti byly vcelku pozorní, Kimmka jim udělala ,,drbací kolečko", představila malou frisbee sestavu - bohužel ve velmi malém a kluzkém prostoru, představila své umění v podobě dogdancingu a na závěr pár dog tríčků. Děti si vyzkoušely různé hody frisbee diskem, různé triky.

O den později jsme jely do MŠ Dolní Beřkovice, děti udělaly kroužek na zahradě a společně obdivovaly to, co Kimmka umí, poté krátká ukázka dogfrisbee, dogdancingu, děti si opět vyzkoušely hodit frisbeem - tentokrát na terč, který představoval strom, Kimmku rozmazlily trochou pamlsků a nadšené - ačkoliv trochu unavené, jsme jely plné dojmů domů.

A kdybyste měl někdo z vás - našich čtenářů zájem o představení v MŠ či ZŠ, není nic jednoduššího než mi zaslat e-mail na adresu Den.Mart@seznam.cz :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama