Report z Welcome Summer 2015

13. května 2015 v 12:49 | Denise |  Report z Dogfrisbee akcí

O jednom víkendu v půli března 2015 jsme se zúčastnili frisbee soutěže Welcome summer, která je zároven přivítáním nové dogfrisbee sezony. A jak se dařilo?
To se dočtete níže :-) ...Na Welcome Summer jsme byli přihlášeni na Dogdartbee, Super Minidistance a Paralelní timetrial.

Vzhledem k tomu, že Kája byl přihlášen s Coffee, která nakonec nezávodila, řekla jsem si, že nebude špatný nápad, když Kájovi Kimmku dám alespon na Dartbee... A jak se ukázalo, chybu jsme neudělali :-)

Kimmka si s Kájou v dogdarbee nachytala celkové 10.místo (což byl zázrak, když se mnou si vždy nachytala max. 30 bodů :-)) z obrovské konkurence, se mnou si v Super Minidistance nachytala celkových 20 bodů, což je nic moc, ale překonali jsme náš osobáček...

No a Paralelní timetrial? Ten se konal v neděli. Problém byl, že jsme přes páteční a sobotní noc promrzli ve stanu jako ,,sobí ho***", mně bolela hlava, měla jsem teplotu, Kájovi také nebylo nejlépe, a tak jsme se rozhodli, že PTT vynecháme a dáme přednost horké vaně a TEPLÉ posteli... :-)

Ačkoliv jsme se z této akce nevrátili zrovna zdraví na 100%, i tak jsme si ji moc užili, super pokec s protihráči, nabrání nových zkušeností, rekordů a s těmito pocity jsme jeli ze Dvora Králové domů na Mělník. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama